ASAYİŞ GÜNDEM

Denetimlerde 3 araç trafikten men edildi

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, trafik güvenliğini artırmak amacıyla yoğun bir denetim gerçekleştirdi.   İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü..

Denetimlerde 3 araç trafikten men edildi

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, trafik güvenliğini artırmak amacıyla yoğun bir denetim gerçekleştirdi.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, sabah saatlerinde trafik güvenliğini artırmak amacıyla yoğun bir denetim yaptı. Yapılan denetimde 63 araç kontrol edildi ve trafik kurallarına uymayan sürücülere ceza uygulandı.

 

 

 

Alkollü sürücünün ehliyetine el konuldu

 

Yaklaşık 2 saat süren denetimde, trafikteki güvenliği tehlikeye atan 3 araç trafikten men edildi. Ayrıca, polis ekipleri tarafından yapılan alkolmetre ölçümleri sonucunda alkollü 1 sürücü tespit edildi ve ehliyetine el konuldu.

 

Denetimlerin etkinliğini artırmak için yapılan trafik kontrolünde 4 araca da çeşitli kusurlar nedeniyle toplam 6 bin 466 TL cezai işlem uygulandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL