BELEDİYE HABERLERİ GÜNDEM

Kepez daha konforlu yollar için çalışıyor

Kepez Belediyesi, vatandaşların daha konforlu yollarda seyahat etmesini sağlamak için yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Kepez Belediyesi, vatandaşların kent genelinde daha konforlu yollarda seyahat etmesini sağlamak için yol yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor…

Kepez daha konforlu yollar için çalışıyor

Kepez Belediyesi, vatandaşların daha konforlu yollarda seyahat etmesini sağlamak için yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
Kepez Belediyesi, vatandaşların kent genelinde daha konforlu yollarda seyahat etmesini sağlamak için yol yenileme çalışmaları gerçekleştiriyor. Kent genelinde pek çok noktada eş zamanlı olarak yol çalışmalarını sürdüren Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, özverili çalışmalarıyla konforlu ve güvenli yollar oluşturmaya devam ediyor. Ekipler,  Altınova Menderes Mahallesine bağlı, Yunus Emre Sokak ve Kanarya sokağı birbirine bağlayan 9 nolu sokakta yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Kepez Belediyesi Fen işleri ekiplerince temizlenen yolun eğimi hesaplanarak toprak ile dolduruluyor. Kamyonlar ile taşınan topraklar Greyder’in tıraşlama işlemi sonrası silindir ile eziliyor. Kepez Belediyesi Fen işleri ekipleri yapılan çalışma ile 9 nolu sokağı sıcak asfalt dökümü için zemini uygun hale getiriyor. Birçok noktada yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdüren Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçeyi konforlu ve güvenli yollarla buluşturmaya devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL