MAGAZİN

Bragi Brassserie’de 14 Şubat sevgililer günü

Antalya Muratpaşa’da Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda Bragi Brassserie 14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜNÜ muhteşem bir organizasyon ile bir çatı altında kutlaması katılımcılara mutlu ve unutulmaz anlar yaşattı. Bragi Brassserie misafirleri hafif..

Bragi Brassserie’de 14 Şubat sevgililer günü

Antalya Muratpaşa’da Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda Bragi Brassserie 14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜNÜ muhteşem bir organizasyon ile bir çatı altında kutlaması katılımcılara mutlu ve unutulmaz anlar yaşattı.

Bragi Brassserie misafirleri hafif müzik ile karşılanmaları yanı sıra bu özel gecede kusursuz hizmet verilmesi gecenin özellik taşıyan noktalarındandı.

Sevgililer gününe ev sahipliği yapan Bragi Brasserie dünya mutfağını geleneksel motiflerle harmanlayarak kusursuz bir lezzet deneyimi sunan Antalya’nın ünlü restoranları arasında bulunuyor.

Antalya Muratpaşa Sahil Antalya Yaşam Parkı’nda yer alan lezzet mekanı “Her mevsim yeni bir başlangıç ve her yeni başlangıç yeni mutluluklar” inancıyla yola çıkan Bragi Brasserie, sunduğu menüsüyle ve her karesinde aile sıcaklığı hissini duyacağınız konforlu dekorasyonu ile sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor.

Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla Bragi Brasserie damak zevkine düşkün Antalyalıların uğrak yerleri arasında ön sıralarda yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL