MAGAZİN ÜST MANŞET

Antalya Kaleiçi’nde Çıkmaz Sokak Cafe eğlendirmeye Devam ediyor

Antalya’nın öne çıkan eğlence mekanlarından Çıkmaz sokok cafe’ de kaliteli müzik hijyen kurallarıyla bir arada yürütülüyor. Mekanın sahibi Talha Duman mekanın saat 12.00’de açıldığını, canlı müziğin saat 20.00’de başladığını ve..

Antalya Kaleiçi’nde Çıkmaz Sokak Cafe eğlendirmeye Devam ediyor

Antalya’nın öne çıkan eğlence mekanlarından Çıkmaz sokok cafe’ de kaliteli müzik hijyen kurallarıyla bir arada yürütülüyor. Mekanın sahibi Talha Duman mekanın saat 12.00’de açıldığını, canlı müziğin saat 20.00’de başladığını ve 24.00’ te sona erdiğini belirtti.

Antalya Kaleiçi’nde Pandemi Corona virüsten sonra en gözde eğlence Çıkmaz sokok cafe eğlendirmeye devam ediyor. Canlı müzik eşliğinde, Çıkmaz sokok cafe sanatçısı Sinan Ö. geceye damga vuran, yaklaşık 300 kişiye çalmış olduğu bir birinden değişik şarkılarıyla müşterileri doyasıya eğlendirdi.

Eğlencenin geç saatlere kadar istek üzerine devam etmesinden memnun söyleyen İlgililer, Kaliteli müziğin artık müşterileri ile bütünleştiğini ifade etti.

Müziği gece 12’de bitirerek çalışanların işlerine rahatça gidebilmelerine olanak sağladıklarını ifade eden Talha Duman kaliteli müzik nedeniyle her akşam kafenin dolu olduğunu kaydetti.

Melike İşnaz – Sinan Özdemir

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL