EKONOMİ

Modda Bulvar’da ev alana ofis hediye

İzmir’in yükselen projesi Modda Bulvar, İzmirlilere bir evden fazlasını vadediyor. ‘Her şey evinizin altında’ sloganı’ ile sadece bir ev değil, aynı zamanda yeni nesil bir yaşam tarzı da sunuyor. Yenilikçi..

Modda Bulvar’da ev alana ofis hediye

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

İzmir’in yükselen projesi Modda Bulvar, İzmirlilere bir evden fazlasını vadediyor. ‘Her şey evinizin altında’ sloganı’ ile sadece bir ev değil, aynı zamanda yeni nesil bir yaşam tarzı da sunuyor.

Yenilikçi gayrimenkul geliştirme firmalarından MODDA, bulvar projesinde bir ilke daha imza attığını anlatan Satış Müdürü Cem Tekoral, gün geçtikçe farklılaşan ev yaşamından dolayı iş ortamına uygun inovatif mekânlar üretilmesi gerektiğini ve bu anlamda MODDA’ nın sektöre öncülük yaptığını belirtti. Tekoral, “Şimdiki ve gelecekteki gereksinimlerinize bağlı olarak çalışma alanınızı siz belirleyin. Felsefesiyle hareket eden Modda Bu kapsamda, Modda Bulvar projesinin zemin katında proje sahiplerinin ücretsiz yararlanabileceği coworking çalışma alanı sayesinde verimli bir iş ortamı hem de ihtiyaç duyulan ofis çözümlerini sunmuş olacağız” dedi.

SEKRETERYA VE KARGO HİZMETİ
Modda Workplace markası adını alacak olan mekânda, kafe, toplantı alanlarımızda güvenilir wifi, yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesi gibi ofis gereksinimleri dışında sekretarya hizmetleri, kargo hizmetleri, açık ve kapalı çalışma alanlarının da yer alacağını belirten Cem Tekoral, Modda Bulvar projesi çarşı, müze, konut, ticari birimleri barındıran, “En İyi Karma Kullanım” kategorisinde Sing the city awards tarafından Premium proje seçildiği hatırlatıp, fiyat avantajlarının devam ettiğini , Modda Workplace hizmetiyle tüm kat maliklerine ücretsiz Coworking hizmeti sunarak bir ilke daha imza atmış olacaklarından Modda olarak çok önemsediklerini altını çizdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL