Antalya’ da bisiklet sevenlere özel büfe, hizmete açıldı

Bu durakta vitamin var, hayat var… Atatürk Kültür Merkezi içerisinde bulunan cam piramidin arka tarafında bulunan kır kahvesinin çay bahçesi bünyesinde açılan büfe bisiklet sevenlere özel bir hizmet anlayışıyla dikkat..

Antalya’ da bisiklet sevenlere özel büfe, hizmete açıldı

Bu durakta vitamin var, hayat var…

Atatürk Kültür Merkezi içerisinde bulunan cam piramidin arka tarafında bulunan kır kahvesinin çay bahçesi bünyesinde açılan büfe bisiklet sevenlere özel bir hizmet anlayışıyla dikkat çekiyor. Yatırımcı Serdar ÖZER ile 5 yıllık büfe işletmeciliği deneyimi bulunan Tuğba Ergun birlikte açtığı büfenin sıradan büfelerden farklı olduğunu ve Antalya’da belki de Türkiye’de bisiklet binen vatandaşların ihtiyaçlarının ön planda olacağı bir konsepte sahip olacağını belirtti.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç ve açık hava

Haziran ayında açılan büfemiz Koronavirüs sürecinde ilk sezonunu ailelerin tedirginliği nedeniyle henüz rağbet görmese de Tuğba Ergun önümüzdeki günlerden ümitli. Tuğba Ergun, “Büfemizde parka gittiğiniz zaman vakit geçirebileceğiniz dondurma, çekirdek, cips, kola, bisküvi ya da ihtiyaç duyabileceğiniz maske, ıslak mendil, dezenfektan gibi ihtiyaçları da temin edeceğiniz gibi çocuklar için oyuncaklarımız, balonumuz, topumuzda mevcut.” İfadelerini kullandı.

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Park alanı geniş olduğu için  sosyal mesafenin rahatça korunabilmesi ve insanların rahat edebilmelerinin yanında aileleriyle birlikte gelen çocuklar için akülü araba, scooter ve bisiklete binilerek eğlenceli zaman geçirilebilecek bir mekan özelliği mevcut.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, çiçek ve açık hava

BİSİKLET DURAĞINA HOŞGELDİNİZ

Tuğba Ergun, “Bizim bir düşüncemiz var; hem spor, hem de vakit geçirme ya da yol güzergahı olduğu için bisikletle gelenlerin sıklıkla uğradığı bir yer burası. O yüzden burasını bisiklet durağı, bir nevi bisiklet istasyonu gibi kullanmayı düşünüyoruz aslında. Onların ihtiyaçları olacak, vitamin gibi.

Görüntünün olası içeriği: ağaç ve açık hava

Portakal suyu sıkmaya başlayacağız bunun için. Bisiklet sevenlerle ve bisiklet sporu yapanların görüşlerini de almak suretiyle bu doğrultuda onların ihtiyaçlarına göre yola çıkmak istiyoruz. Mesela sandviç yapmayı, milk shake ya da  karpuz servisi düşünüyorum. Bunları zamana göre ve rağbete göre geliştirmeyi planlıyorum.”  İfadelerini kullandı.

Fotoğraf açıklaması yok.

Tuğba Ergun, özellikle pandemi sürecinde hijyene çok dikkat ettiklerini, açık dondurmaya karşı olan kişilerin bile maske, eldiven ve hijyen kurallarıyla servis yapmaları nedeniyle  talep aldıklarını belirtti.

Görüntünün olası içeriği: ayakta duran insanlar ve açık hava

Tuğba Ergun, yakında akülü araba, scooter  gibi düşüncelerini hayata geçirerek daha eğlenceli bir mekan kurma planları olduğunu sözlerine ekledi.

Görüntünün olası içeriği: ağaç ve açık hava

Özel Haber : Mahmut KAYACAN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL