EKONOMİ SAĞLIK Uncategorized

Sporseverlerin markası Barçın Konak açıldı

Corona salgını nedeniyle 20 Mart tarihinden bu yana Kemeraltı mağazalarını kapalı tutan İzmirli Spor Perakende Zinciri Barçın Spor, Konak mağazalarını hizmete açtı. Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun önerdiği tüm maddeleri..

Sporseverlerin markası Barçın Konak açıldı

Corona salgını nedeniyle 20 Mart tarihinden bu yana Kemeraltı mağazalarını kapalı tutan İzmirli Spor Perakende Zinciri Barçın Spor, Konak mağazalarını hizmete açtı.

Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun önerdiği tüm maddeleri hayata geçirerek kapılarını açan mağazalar ilk günden büyük ilgi gördü. Mağaza personelinin maske, siperlik ve eldiven ile çalışmaya başladığını belirten mağaza yetkilileri kapıda ateş ölçer ve dezenfektan uygulamaları gerekse katlara sınırlı sayıda müşteri alınması gibi temel kuralları harfiyen uyguladıklarını belirttiler.
Barçın Spor da ayrıca müşteriler tarafından denenen ürünler buharlı ütü kullanılarak 1 gün süreyle depolarda bekletiliyor ve mağaza düzenli olarak dezenfekte ediliyor.
Bayram öncesi sporseverler tarafından yoğun talep aldıklarını ve cadde mağazalarını hizmete açtıklarını söyleyen şirket yetkilileri AVM mağazalarını da Haziran ayında hizmete açacaklarını vurguladılar. Barçı Spor Konak Mağazaların da, bu aya özel indirimlerde müşterileri bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL