BELEDİYE HABERLERİ

Sokağa çıkma yasağında onlar daha temiz bir Kepez için çalıştı

Kepez Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan 3 günlük sokağa çıkma yasağında ilçedeki cadde, sokak ve çocuk oyun parklarını dezenfekte etti.  Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokağa çıkma yasağında herkes..

Sokağa çıkma yasağında onlar daha temiz bir Kepez için çalıştı

Kepez Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan 3 günlük sokağa çıkma yasağında ilçedeki cadde, sokak ve çocuk oyun parklarını dezenfekte etti.  Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokağa çıkma yasağında herkes evindeyken, onlar daha temiz bir Kepez için çalıştı.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsü(Covid-19) salgın vakasının Türkiye’de görüldüğü ilk günden itibaren önleyici tedbirler alan Kepez Belediyesi, sokağa çıkma yasağının uygulandığı günlerde de ilçe sakinlerinin sağlıklarını korumak için dezenfekte işlemlerini büyük bir titizlikle yürütüyor. Sokağa çıkma yasağının uygulandığı Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerinde de Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yoğun bir mesai harcadı. Belediye ekiplerince koronavirüs önlemleri kapsamında deterjanlı sularla yıkanan cadde, sokak ve çöp konteynerleri ilaçlanarak, dezenfekte edildi. Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 3 günlük sokağa çıkma yasağında ilçedeki 68 mahallede bulunan çocuk oyun parklarında da dezenfekte çalışmalarını sürdürdü. Kaydıraklardan salıncaklara, spor aletlerinden banklara kadar çocuk oyun parklarındaki her metre kare ilaçlanarak, steril hale getirildi. Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde, sokak ve çocuk oyun parklarındaki dezenfekte işlemlerini salgın süresince büyük bir titizlikle yürütmeye devam edecek.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL