ASAYİŞ

Kendisini Polis/Savcı olarak tanıtan dolandırıcı tutuklandı

15 Mayıs 2020 günü 112 Acil Çağrı Merkezine Dolandırıcılık olayı ile ilgili gelen ihbara istinaden Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince operasyon yapıldı. (N.D.) ve (H.D.) isimli şahısların kendilerini Polis/Savcı olarak tanıtan..

Kendisini Polis/Savcı olarak tanıtan dolandırıcı tutuklandı
Kendisini Polis/Savcı Olarak Tanıtarak Dolandırıcılık Yapmaya Çalışan Şüpheli Tutuklandı 15 Mayıs 2020 günü 112 Acil Çağrı Merkezine Dolandırıcılık olayı ile ilgili gelen ihbara istinaden Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince operasyon yapıldı.
(N.D.) ve (H.D.) isimli şahısların kendilerini Polis/Savcı olarak tanıtan şahıslar tarafından (6.000) TL, (5.000) TL ve (5.700) Euro dolandırılmak istendiğini bildirmesi üzerine, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde şüpheli şahıs/şahısların yakalanmasına yönelik yapılan araştırmada, kendisini POLİS MURAT olarak tanıtan olayın şüphelisi (T.A.) isimli şahıs, müştekilerin ikametine talep ettiği parayı almaya geldiği esnada görevlilerce suç üstü yakalandı.
(T.A.) isimli şüpheli şahıs, Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında yapılan işlemlerin ardından sevk edildiği Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL