BELEDİYE HABERLERİ

Kaş Belediyesi yeni köprü yapıyor

  Kaş Belediyesi, Hacıoğlan Mahallesi ulaşım yolu üzerinde 13 metre uzunluğunda  yeni köprü yapımı için çalışmalara başladı. Kaş Belediyesi ilçe genelinde başlatmış olduğu yol ve altyapı çalışmalarının yanı sıra köprü..

Kaş Belediyesi yeni köprü yapıyor
Kaş Belediyesi Yeni Köprü Yapıyor

 

Kaş Belediyesi, Hacıoğlan Mahallesi ulaşım yolu üzerinde 13 metre uzunluğunda  yeni köprü yapımı için çalışmalara başladı.

Kaş Belediyesi ilçe genelinde başlatmış olduğu yol ve altyapı çalışmalarının yanı sıra köprü çalışması da yapıyor. Kaş Belediyesi tarafından Hacıoğlan Mahallesi ulaşım yolu üzerinde 13 metre uzunluğunda, 2 metre yüksekliğinde ve 5 metre genişliğinde betonarme köprü yapılarak, vatandaşların hizmetine sunulacak.

Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, vatandaşların ulaşımda daha güvenli ve daha rahat yolculuk yapabilmesinin önemini belirterek, “İlçe genelinde çalışmalarımız sürüyor. Yol çalışmalarının yanında köprü işleri de yapıyoruz. Bu çalışmalar yollarımızı daha güvenli ve konforlu duruma getiriyor. Hacıoğlan Mahallesi’nde yapımına başladığımız yeni köprü çalışması kısa zamanda tamamlanarak, vatandaşların hizmetine sunulacak.” dedi.


Kaş Belediyesi Yeni Köprü Yapıyor
Kaş Belediyesi Yeni Köprü Yapıyor
Kaş Belediyesi Yeni Köprü Yapıyor

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL