ASAYİŞ

Göksu Mahallesi’nde yüklü miktarda uyuşturucu ele geçirildi

Ülkemiz, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele ederken, Antalya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri de, insanlarımızın hayatını ve sağlığını tehdit eden uyuşturucu ve uyarıcı madde..

Göksu Mahallesi’nde yüklü miktarda uyuşturucu ele geçirildi

Göksu Mahallesinde Bir İkamette Yüklü Miktarda Uyuşturucu Madde Ele GeçirildiÜlkemiz, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele ederken, Antalya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri de, insanlarımızın hayatını ve sağlığını tehdit eden uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahıs ve gruplarla mücadelesini hız kesmeden devam ettiriyor.

Ramazan Bayramı öncesi (E.Y.), (O.Y.) ve (S.Y.)  isimli şahısların doğu illerinden temin ettikleri yüklü miktardaki uyuşturucu maddeyi ikametlerinde depoladıkları ve piyasaya sürecekleri yönünde bilgiler elde edilmesi üzerine operasyon aşamısan geçildi. Göksu Mahallesinde bulunan bir ikamette yapılan aramada daralı (6 kilo 880 gram) esrar maddesi ve uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen (12.050 TL) para ele geçirilmiştir.

(E.Y.), (O.Y.) ve (S.Y.)  isimli şahıslar yakalanarak  “Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak ve Sağlamak” suçundan Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmişlerdir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL