BELEDİYE HABERLERİ

Eskişehir’de kavşaklar çiçek açıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin kendi seralarında yetiştirdiği rengarenk çiçekler havaların ısınmasıyla birlikte cadde, bulvar ve meydanlardaki yerlerini almaya başladı. Çalışmalar kapsamında Ulus Meydanı başta olmak üzere bir çok bulvar ve kavşak ekipler..

Eskişehir’de kavşaklar çiçek açıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin kendi seralarında yetiştirdiği rengarenk çiçekler havaların ısınmasıyla birlikte cadde, bulvar ve meydanlardaki yerlerini almaya başladı. Çalışmalar kapsamında Ulus Meydanı başta olmak üzere bir çok bulvar ve kavşak ekipler tarafından rengarenk çiçeklerle donatılıyor.

Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, şehrin çeşitli bölgelerini rengârenk çiçeklerle donatmaya başladı. Büyükşehir Belediyesi’nin seralarında özel olarak yetiştirilen çiçek ve bitkiler, yapılan peyzaj düzenlemeleriyle, kente estetik bir görünüm kazandırıyor.  Şehir dışından gelen misafirlerin büyük ilgi gösterdiği Ulus Anıtı kavşağı ve Osmangazi Üniversitesi kavşağı ile çalışmaların başladığını belirten yetkililer, ekiplerin birçok kavşak, bulvar ve caddede peyzaj çalışması gerçekleştireceğini ve caddelerin rengarenk çiçeklerle süsleneceğini belirttiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL