BELEDİYE HABERLERİ

Esen’den down sendromlu Umutcan’a doğum günü sürprizi

Konyaaltı Belediyesi, pandemi nedeniyle evden çıkmayan down sendromlu Umutcan Akıncı’ya doğum günü sürprizi yaptı. ‘Umut’lu yarınlara’ yazılı pastanın üstündeki mumlara üfleyen Umutcan, büyük mutluluk yaşadı. Bazen o en çok ihtiyaç..

Esen’den down sendromlu Umutcan’a doğum günü sürprizi

Konyaaltı Belediyesi, pandemi nedeniyle evden çıkmayan down sendromlu Umutcan Akıncı’ya doğum günü sürprizi yaptı. ‘Umut’lu yarınlara’ yazılı pastanın üstündeki mumlara üfleyen Umutcan, büyük mutluluk yaşadı.

Bazen o en çok ihtiyaç duyduğumuz sevilme hissi, hiç ummadığımız bir anda kapımızda belirir verir. Ve o anlar, hayata sıkı sıkı sarılmamızı sağlar. Belki de bu zor günlerde ihtiyacımız olan tek şey de bu. Her şeye rağmen hayata sarılmak. Konyaaltı Belediyeside bu zor dönemde yaptığı yardımlar ile halka dokunuyor. Belediyenin gerek telefon ile gerek ise sosyal medya hesaplarından yapılan ihtiyaç taleplerine anında geri dönüş sağlanıyor. Titizlikle talep edilen yardımları kişilere ulaştırıyor. Bu talepler bazen o kadar insani oluyor ki, içinde bulunduğumuz bu zor günleri çok daha iyi anlatabiliyor. Tıpkı down sendromlu oğlu Umutcan Akıncı’nın yaş günü için yaş günü pastası talep eden anne Sevim Özdamar gibi.

BÜYÜK MUTLULUK YAŞADI

Konyaaltı Belediyesi, koronavirüs salgını nedeniyle evden çıkmamayı tercih edendownsendromluUmutcan Akıncı’ya yaş günü sürprizi yaptı. Sarısu Mahallesi’nde yaş günü pastasıyla Umutcan Akıncı’nın evinin kapısını çalan ekipler, güzel bir sürpriz yaptı. Annesi Sevim Özdamar ile kapıyı açan Akıncı, karşısında yaş günü pastasını görünce büyük bir mutluluk yaşadı. Oğlunun bu mutlu anıyla son derece duygulanan anne Sevim Özdamar ise bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’e ve çalışanlara teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL