BELEDİYE HABERLERİ KÜLTÜR SANAT

Büyükşehir’den ilçelere mobil Ramazan konseri

Konserler moral oluyor Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla koronavirüs nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlara moral vermek amacıyla düzenlenen mobil otobüs konserleri büyük beğeni topluyor. Son olarak Elmalı ve Korkuteli’de..

Büyükşehir’den ilçelere mobil Ramazan konseri

Konserler moral oluyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla koronavirüs nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlara moral vermek amacıyla düzenlenen mobil otobüs konserleri büyük beğeni topluyor. Son olarak Elmalı ve Korkuteli’de düzenlenen mobil konser büyük beğeni topladı.

Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde verdiği mobil konserler etkinliğine Ramazan Ayı münasebetiyle devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen mobil konser programı son olarak Korkuteli ve Elmalı’da devam etti. Koronavirüs salgını nedeniyle sanatlarını icra edemeyen yerel sanatçılara destek olmak amacıyla oluşturulan orkestra Elmalı ve Korkuteli İlçesinde mobil otobüs üzerinden vatandaşlara unutulmaz bir konser verdi.
BAŞKAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatı ile salgın nedeniyle işsiz kalan yerel sanatçıları desteklemek amacıyla, Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu işbirliği ile bir araya gelen yerel sanatçılar Elmalılı ve Korkutelili vatandaşlara moral oldu. Mobil Kültür Sanat Etkinlik Otobüsü üzerinde konser veren yerel sanatçılar orkestrasının konserine ilgi de yüksek oldu. Korkutelili ve Elmalılı vatandaşlar Başkan Böcek’e muhteşem konser için teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL