BELEDİYE HABERLERİ

Büyükşehir Belediyesi çiftçinin sorunlarını çözüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarımın başkenti Antalya’da üretimi destekleyen çalışmalarla çiftçinin yanında yer almaya devam ediyor. Çiftçilerin sorunsuz bir şekilde üretim gerçekleştirebilmesi için yoğun mesai harcayan Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri..

Büyükşehir Belediyesi çiftçinin sorunlarını çözüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarımın başkenti Antalya’da üretimi destekleyen çalışmalarla çiftçinin yanında yer almaya devam ediyor. Çiftçilerin sorunsuz bir şekilde üretim gerçekleştirebilmesi için yoğun mesai harcayan Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri Korkuteli Çağman Barajı ana isale hattında meydana gelen arızayı gidererek üreticinin susuz kalmasını engelledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri çiftçilerin sorunlarını çözmeye devam ediyor. Ekipler Korkuteli İlçesi Kozağacı Mahallesinde bulunan Çağman Barajı ana isale hattında Ramazan Bayramı’nda bir parçanın arızalanması üzerine harekete geçti. Parçayı temin eden ekipler iki günlük süren yoğun bir çalışma neticesinde arızayı giderdi. Sulama suyunun kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen çiftçiler, her zaman üreticinin yanında yer alan Başkan Muhittin Böcek’e ve mesai gözetmeksizin çalışan ve sorunu gideren Büyükşehir ekiplerine teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL