BELEDİYE HABERLERİ

Başkan Uysal’dan İYİ Parti’ye ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin’le birlikte, İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran ve Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur’u ziyaret etti. Başkan Uysal, her iki..

Başkan Uysal’dan İYİ Parti’ye ziyaret
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin’le birlikte, İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran ve Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur’u ziyaret etti. Başkan Uysal, her iki ziyarette Muratpaşa Belediyesi’nin korona virüse karşı yürüttüğü çalışmaları anlattı.
Başkan Uysal, korona virüs salgını dolayısıyla ertelenen İYİ Parti ziyaretlerini, kontrollü sosyal hayat döneminin başlamasıyla birlikte gerçekleştirdi. CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Şahin’in eşlik ettiği Başkan Uysal’ın ilk durağı İYİ Parti il başkanlığı oldu. İl Başkanı Başaran ve İYİ Parti yönetim kurulu üyelerinin bulunduğu ziyarette Başkan Uysal, belediyenin salgınla mücadele çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Türkiye’de ilk vakanın doğrulandığı 11 Mart’tan bugüne toplumun ihtiyaçlarına yönelik bir çalışma içinde olduklarını dile getiren Başkan Uysal, “Bu nedenle aldığımız önlemler Türkiye’ye örnek oluyor ve hızla yayılıyor” dedi. Türkiye’de henüz maske kullanımı zorunlu hale getirilmemişken sokağa çıkmak durumunda olan herkesin maske kullanmasını sağlayacak bir çalışmayı başlattıklarını ve her eve kapı kapı maske ulaştırdıklarını, toplumsal dayanışmayı komsumeclisi.com üzerinden kurduklarını anlatan Başkan Uysal, kamusal alanların dezenfekte çalışmalarını da aralıksız sürdürdüklerini anlattı.

Tüm bunlarla birlikte salgının yaratacağı olası sosyo-ekonomik sorunlara dikkat çekmek ve üretimi teşvik için 70 dönüm alanda da mısır ekimine başladıklarını anlatan Başkan Uysal, “Muratpaşa Belediyesi olarak ülkemiz, kentimiz, insanlarımız için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

Başkan Uysal ve İlçe Başkanı Şahin, il başkanlığının ardından İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Semih Tayfur’u ziyaret etti.  Başkan Uysal, burada yaptığı konuşmada, İlçe Başkanı Tayfur’a görevinde başarı dileğinde bulundu ve “Dün nasıl birlikte başarılı bir şekilde çalıştıysak, aynı özveri ve güvenle çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL