BELEDİYE HABERLERİ KADIN

Başkan Uysal, Anneler Günü’nü kutladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 10 Mayıs Pazar Anneler Günü öncesi, son iş gününde, anne ve anne adayı belediye çalışanlarının gününü kutladı. Başkan Uysal, belediye girişinde kadın çalışanlara çiçek hediye..

Başkan Uysal, Anneler Günü’nü kutladı
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 10 Mayıs Pazar Anneler Günü öncesi, son iş gününde, anne ve anne adayı belediye çalışanlarının gününü kutladı. Başkan Uysal, belediye girişinde kadın çalışanlara çiçek hediye etti.
Başkan Uysal, korona virüs salgını nedeniyle doyasıya sarılamadan geçecek Anneler Günü öncesinde anne ve anne adayı belediye çalışanlarının günün kutladı. Başkan Uysal, belediye girişinde kadın çalışanları çiçeklerle karşıladığı ve “Anneler Gününüz kutlu olsun” diyerek çiçek hediye etti. Başkan salgın dolayısıyla bu yıl her kutlamanın biraz buruk yaşandığını belirtirken “Bu Pazar, annelerimize sarılamayacağız, belki seslerini sadece telefondan duyacağız. Bir sonraki Anneler Günü’nde onlara daha sıkı sarılacağız. Şimdilik bunu yapmak durumundayız” dedi. Muratpaşa Belediyesi, bu çerçevede “Yine sarılacağız annem” sloganıyla bir billboard çalışması da gerçekleştirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL