BELEDİYE HABERLERİ

Başkan Böcek Kumluca Belediyesi’ni ziyaret etti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kemer’in ardından Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Böcek, Kumluca ATASEM merkezini de ziyaret etti. Dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgını süresinde ilçe..

Başkan Böcek Kumluca Belediyesi’ni ziyaret etti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kemer’in ardından Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Böcek, Kumluca ATASEM merkezini de ziyaret etti.
Dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgını süresinde ilçe ziyaretlerine ara veren Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kemer Belediyesi’nin ardından Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarete Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Nusret Bayar ve İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Başaran da eşlik etti. Geçmiş Ramazan bayramının kutlandığı ziyarette Başkan Böcek, korona salgını tedbirleri nedeniyle kucaklaşamadıklarını belirterek, “Kucaklaşacağımız sarılacağımız günler yakındır. Korona önlemleri kapsamında sosyal mesafemizi koruyacağız. Halk sağlığımız için çok önemli. Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu da ziyaretten mutluluk duyduğunu belirtti.
ATASEM’İ ZİYARET ETTİ


Başkan Böcek, belediye ziyaretinin ardından Kumluca Atatürk Sanat ve Eğitim Merkezi ATASEM’i ziyaret etti. Burada maske dikim atölyesini ziyaret eden Başkan Böcek, kursiyerlerle sohbet etti. Büyükşehir Belediyesi’nin gıda yardımlarının yapıldığı bölümü de ziyaret eden Başkan Böcek, “Zor günlerde ihtiyacı olan vatandaşlarımıza tüm Antalyalılarla birlikte ulaşmaya çalıştık. Bu süreç bir çok vatandaşımızı etkiledi. İnşallah birlikte atlatacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL