GÜNDEM ÜST MANŞET

Antalya Kepez’de gönülleri ısıtan yardım

Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı ile Kepez Belediyesi’nin Ak Partili meclis üyeleri el ele vererek, kendi imkanlarıyla ihtiyaç sahipleri için 2 bin gıda paketi hazırladı. Yardım paketleri 68 mahallede ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Antalya Kepez’de gönülleri ısıtan yardım

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadelenin yaşandığı şu günlerde Kepez’de ki ihtiyaç sahipleri için sıcacık yardım eli uzandı. Ak Parti Kepez İlçe Teşkilatı ile Kepez Belediyesi’nin Ak Partili meclis üyeleri, ihtiyaç sahipleri için bir araya geldi. Herkesin kendi kesesine göre yardım da bulunduğu dayanışmada ihtiyaç sahipleri için 2 bin gıda paketi hazırlandı.  Hazırlanan yardım paketleri ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaya başlandı. Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve Kepez Belediyesi’nin Ak Parti Grup Sözcüsü Serhat Demir bir araya gelerek,  ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatan hayırseverlere teşekkür etti.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve açık hava

Bayraktar’dan yardımda bulunan teşkilat üyelerine teşekkür  

Koronavirüs salgını ile mücadele edilen bu süreçte halkın daha çok yanında olmaları gerektiği düşüncesi ile yola çıktıklarını belirten Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, “Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü, meclis üyelerimiz ve teşkilatımızla beraber ilçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın daha çok nasıl yanlarında olabileceğimizi istişare ettik. Ve tamamen belediye imkanları dışında, kendi imkanlarımız çerçevesinde bir çalışmayı ortaya koyduk. Bütün bu çalışmalara gönül veren ve katkı sunan gerek meclis üyelerimiz, gerek teşkilatımız, özellikle Hakan Tütüncü başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Milletimiz adına teşekkür ediyorum.  Hepsinin kesesine bereket, ölmüşlerine rahmet diyorum. “dedi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Yardımlar vatandaşların ayağına kadar götürülecek

Dayanışma çalışması sonucunda 2 bin yardım paketi hazırlandığını dile getiren Bayraktar, “Bu paketlerimizi de mahalle başkanlarımız ve mahalle koordinatörlerimizle birlikte, vatandaşlarımızın ayağına götürüyoruz. “ diye konuştu.  Bayraktar, yaklaşan Ramazan Bayramı’nı hatırlatarak, virüsten kurtulmuş olarak, çifte bayram yapma temennisinde bulunarak konuşmasını tamamladı.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Zor zamanlarda hemşehrilerimizin yanında olmaya talibiz

Meclis üyeleri adına söz alan Kepez Belediyesi Ak Parti Grup Sözcüsü Serhat Demir’de, bütün dünyanın içinden geçtiği bu zor dönemde,  bu virüsün sadece sağlık bakımından değil, hem dünyada,  hem de ülkemizde ekonomik bakımdan da neticeleri olduğuna değindi. “Birçok işyeri malum çalışamıyor, birçok işyeri alınan kararlar doğrultusunda geçici olarak kapandı. Hepimizin olduğu gibi onlarda ekonomik sıkıntılar yaşıyorlar.” diyerek sözlerine devam eden Demir, “ Bizlerde Kepez Belediyesi’nin Ak Partili meclis üyeleri olarak, Ak Parti grubu olarak sayın başkanlarımızla da istişare neticesinde dedik ki; bu duruma kayıtsız kalamayız. Bizler sadece seçim zamanlarında hemşehrilerimizin oylarına talip olmaya değil, zor zamanlarında da yanlarında olmaya talibiz, adayız, bunu istiyoruz. Bu vesileyle elimizden gelen güç neyse, yapabileceğimiz neyse, başkanlarımız ve meclis üyelerimizle birlikte bir araya gelerek, bu çalışmayı başlattık. Devletimizin ve belediyemizin bu gayreti yanında bizlerde karınca kararınca Kepez için, Kepezli hemşerilerimiz için bir gayreti ortaya koymak istedik. Ak Parti Kepez İlçe Başkanımız Bahattin Bayraktar’ın öncülüğünde teşkilatımız, Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü öncülüğünde belediyemiz, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bütün devletimiz canla başla bir çalışma içindeler.”dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve açık hava

Salgın sürecinde Kepez başarılı bir çalışma yürütüyor

“Ülkemizin Covid-19 salgınından en az hasarla, en az yarayla ve en kolay şekilde çıkabilmesi için Türkiye genelinde çok başarılı bir çalışma, Kepez’de çok başarılı bir çalışma yürütüyor.”diyerek sözlerini sürdüren Demir, “ Bundan sonra da biz Kepezli meclis üyeleri olarak, Ak Partili meclis üyeleri olarak her daim elimizden gelen güç neyse onların yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle bizlere destek olan başkanlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL