EKONOMİ SAĞLIK

SKAL İzmir Başkanı Emre GEZGİN kampanyayı açıkladı: İptal etme, ertele

USDF (SKAL TÜRKİYE) Korona virüsünün küresel çapta yarattığı zararın turizm sektörüne ağır darbe vuracağı bilinciyle ‘İptal etme, Ertele’ sloganı ile farkınadalık kampanyası başlattı. İzmir Skal Kulübü’nün TÜRSAB ‘Tatilinden Vazgeçme, Ertele’..

SKAL İzmir Başkanı Emre GEZGİN kampanyayı açıkladı: İptal etme, ertele

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, açık hava ve doğa

USDF (SKAL TÜRKİYE) Korona virüsünün küresel çapta yarattığı zararın turizm sektörüne ağır darbe vuracağı bilinciyle ‘İptal etme, Ertele’ sloganı ile farkınadalık kampanyası başlattı.
Görüntünün olası içeriği: açık hava
İzmir Skal Kulübü’nün TÜRSAB ‘Tatilinden Vazgeçme, Ertele’ farkındalık sloganından esinlenerek ingilizce, fransa ve ispanyolca dillerinde geliiştirdiği dijital afiş ile bir çağrı ile ilgi uyandırma eyleminde bulunuldu.
Görüntünün olası içeriği: gökyüzü, ağaç, bulut ve açık hava
USDF (SKAL TÜRKİYE) ye bağlı 17 kulübün (İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Fethiye, Kapadokya, Alanya, Çukurova, Marmara, Eskişehir, Karadeniz, Troy, Konya Skal Kulüpleri) katılımı ile ülkesel ve yurtdışı ölçeğinde ilgi çeken projeye dönüşme çabalarımız artarak devam etmektedir.

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü ve açık hava

Türkiye’nin dünya çapında ilgi uyandırdığı turizm destinasyonu görselleri ile  ingoing ve incoming turizmindeki tüm sektör paydaşlarının kitlesel iptallerden doğacak iş kayıplarının önlenmesi odaklı bu kampanyanın  TÜRSAB, SKAL ve TUROYD gibi Turizm STK’larının  inandıkları ‘ortak akıl, ortak eylem’ dayanışma ve işbirliğinin örnek teşkil edecek geniş katılım ile daha geniş kitlelere yayılmasını diliyoruz.

Fotoğraf açıklaması yok.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL