KÜLTÜR SANAT SAĞLIK

Sahne Tozu Tiyatrotu ile #Evdekal sosyal medya hesaplarında!

Sahne Tozu Tiyatrosu evde kalan, dışarı çıkamayan insanların evde geçirdikleri vaktin kalitesini ve toplumun moralini yükseltmek için para ödüllü bir yarışma ve her pazartesi ünlü bir konuğun ağırlandığı Instagram canlı..

Sahne Tozu Tiyatrotu ile #Evdekal sosyal medya hesaplarında!

Sahnetozu.com Tiyatro Kursu |

Sahne Tozu Tiyatrosu evde kalan, dışarı çıkamayan insanların evde geçirdikleri vaktin kalitesini ve toplumun moralini yükseltmek için para ödüllü bir yarışma ve her pazartesi ünlü bir konuğun ağırlandığı Instagram canlı yayınlarına başladı. Oyunları ve tiyatro eğitimleri geçici bir süre durmuş olan Sahne Tozu Tiyatrosu, zor zamanlar geçiren toplumun yüzünde bir tebessüm yaratmayı hedefliyor.

Sahne Tozu Tiyatrosu’nda “Bu Replik Tam Senlik” isimli yarışma başladı. Pasaport Pizza sponsorluğunda hayata geçirilen “Bu Replik Tam Senlik” yarışması toplam 7.000 TL ödül dağıtıyor. Yedi hafta boyunca Sahne Tozu Tiyatrosu Instagram sayfası üzerinden gerçekleşecek yarışmanın ilk repliği “Olmak ya da olmamak, işte bütün mesele bu!” olarak belirlendi.

Katılımcılardan, repliği değiştirmeden kendilerine göre yorumlaması ve yaratıcı bir şekilde video çekerek paylaşması isteniyor. Yarışmaya katılım şartlarında videonun mutlaka evde çekilmesi bilgisi yer alıyor. Videonun Instagram’da paylaşılırken #burepliktamsenlik #evdekal hashtagleri kullanılıp, Sahne Tozu Tiyatrosu’nun Instagram hesabının etiketlenmesi gerekiyor. Yarışmanın kazananı ise her cumartesi gerçekleşecek canlı yayında açıklanacak.

Pasaport Pizza sponsorluğunda başlayan diğer bir program ise “Sahne Tozu Tiyatrosu ile #evdekal” oldu. Her pazartesi Instagram’da canlı yayına konuk alacak olan Sahne Tozu Tiyatrosu’nun ilk konuğu Sahne Tozu Tiyatrosu’nda eğitim almış olan oyuncu Deniz Işın oldu. Deniz Işın’ın yer aldığı projelerin konuşulduğu program yoğun ilgi gördü. Bir sonraki haftanın konuğu çok yakında Sahne Tozu Tiyatrosu hesaplarından duyurulacak.

Sahnetozu.com Genel | Evde Kal Sanatla Kal  Maitre Pierre Pathelin

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL