EĞİTİM SAĞLIK Uncategorized

Oğuzhan Özkaya’ dan COVİD-19’dan ölen sağlıkçıların çocuklarına tam burs

Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocuklarına tam burs sunuyor. Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları  yönetim kurulu aldığı karar ile covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocuklarına..

Oğuzhan Özkaya’ dan COVİD-19’dan ölen sağlıkçıların çocuklarına tam burs
Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocuklarına tam burs sunuyor.
Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları  yönetim kurulu aldığı karar ile covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocuklarına tam burs sunuyor.
Oğuzhan Özkaya Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Özkaya ve yönetim kurulu üyeleri yaptıkları toplantıda, görevlerini yerine getirirken covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocuklarına yüzde yüz eğitim bursu sağlama kararı aldı.
Oğuzhan Özkaya, sağlık çalışanlarının hakkını ödemenin mümkün olmadığını ifade ederek şöyle konuştu :
” Sağlık çalışanlarımızı her zaman olduğu gibi desteklemeliyiz. Görevi ne olursa olsun covid-19 nedeniyle hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarının sadece çocukları bundan yararlanacaktır. Bursumuz tüm okullar ve kurslarımızı kapsıyor. Hayatını ortaya koyarak görevini yapanlara minnettarız. Huzur içinde uyumaları için hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL