ASAYİŞ

Manavgat’ta yaralama olayına karışan şüpheli yakalandı

10 Nisan günü Manavgat ilçesi Yukarı Hisar Mahallesi’nde kaldırım üzerinde (A.Ç.) isimli şahsın ateşli silah ile yaralanması sonucu meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İlçe..

Manavgat’ta yaralama olayına karışan şüpheli yakalandı
Manavgat İlçesinde Kasten Yaralama Olayına Karışan 1 Şüpheli Yakalandı
10 Nisan günü Manavgat ilçesi Yukarı Hisar Mahallesi’nde kaldırım üzerinde (A.Ç.) isimli şahsın ateşli silah ile yaralanması sonucu meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar sonucunda 1 şüpheli yakalandı.
Olayı gerçekleştirdiği anlaşılan (C.O.) isimli şüpheli, ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait (1) adet şarjör içerisinde (12) adet fişek ile birlikte olaydan sonra kaçıp saklandığı metruk görünümlü bina içerisinde kıskıvrak ele geçirildi.
Şüpheli (C.O.) alınan ifadesinde (A.Ç.)’nin kendisine küfür ettiği için tartıştıklarını, yanında bulunan ruhsatsız tabanca ile korkutmak maksatlı (A.Ç.)’ye ateş ettiğini itiraf etti.
Şüpheliye cumhuriyet savcısının talimatları doğrultusunda “6136 Sayılı Kanuna Muhalefet Etmek” suçundan ayrıca işlem yapılarak, işlemlerinin tamamlanmasına müteakip Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı’na sevk edilen şüpheli (C.O.), “Kasten Yaralama” suçundan Manavgat Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL