GÜNDEM SAĞLIK SON DAKİKA

Koronavirüs’e “Çelik” direniş

Dünyayı etkisi altına alan korona virüse yakalanan İzmir ekonomi basınının duayen isimlerinden, Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi Üyesi Cemil Çelik ve eşi Nadire Çelik’ten korona virüse çelik darbe. Egepol Hastanesi’nde..

Koronavirüs’e “Çelik” direniş

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, ağaç, açık hava ve doğa

Dünyayı etkisi altına alan korona virüse yakalanan İzmir ekonomi basınının duayen isimlerinden, Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şubesi Üyesi Cemil Çelik ve eşi Nadire Çelik’ten korona virüse çelik darbe.

Egepol Hastanesi’nde 14 gün tedavi gören Cemil Çelik ile 12 gün tedavi gören Nadire Çelik çifti korona virüsü yenerek evlerine taburcu oldu. Çelik, çiftinin son testleri negatif çıktı.

Seferihisar’da korona virüse yakalanan Çelik çifti, hastaneden taburcu olduktan sonra evlerinde dinleniyor.

Korona virüse karşı tedbirli olunması çağrısında bulunan Cemil Çelik, “Kronik şeker hastası olarak bu virüsü yendiğim için çok mutluyum. Adeta ikinci kez doğdum” diye konuştu.

Ekonomi Muhabirleri Derneği İzmir Şube Başkanı Murat Demircan’da yaptığı açıklamada, “Çelik çiftine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor, korona virüsle mücadele eden tüm insanların bu hastalıktan kurtulmasını diliyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL