EKONOMİ SAĞLIK

İZTO, Tofaş’ın katkılarıyla İzmirlilere tıbbi malzemeleri ulaştırdı

İzmir Ticaret Odası (İZTO)’nın girişimleriyle, Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.’nin (Tofaş) Bursa’daki fabrikasında tüm Türkiye için üretilen sağlık malzemeleri, İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda belirlenen ve İzmir’de salgın tedavisi yapılan hastanelere..

İZTO, Tofaş’ın katkılarıyla İzmirlilere tıbbi malzemeleri ulaştırdı

Fotoğraf açıklaması yok.

İzmir Ticaret Odası (İZTO)’nın girişimleriyle, Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.’nin (Tofaş) Bursa’daki fabrikasında tüm Türkiye için üretilen sağlık malzemeleri, İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda belirlenen ve İzmir’de salgın tedavisi yapılan hastanelere ulaştırıldı.

Görüntünün olası içeriği: iç mekan

MAHMUT ÖZGENERMahmut Özgener

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve hızla yayılan Covid-19 salgınının önüne geçmek ve yakalanan hastaların bir an önce tedavi edilerek iyileşmesi için İl Sağlık Müdürlüğü’nün bildirdiği ihtiyaç duyulan tıbbi malzemelerin, Tofaş’ın Bursa’daki fabrikasında üretilerek hastanelere ulaştırılmasını sağladıklarını açıklayan İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, “Gün, birlik beraberlik günü. Bu salgını ancak birlikte yenip, birlikte iyileşeceğiz. İzmir İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından belirlenen tıbbi malzemelerin teminininde desteklerini esirgemeyen Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş.’nin CEO’su Cengiz Eroldu nezdinde tüm Tofaş yetkililerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bu değerli işbirliğininin tüm iş dünyasına örnek olmasını temenni ediyorum. Bu sürecin en az hasarla ve en kısa sürede atlatılması için İzmir Ticaret Odası olarak üyelerimiz ile birlikte tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
23 adet biyolojik numune alma kabini, 40 adet entübasyon kabin ve 1000 adet sperlikli maske, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından belirlenen ve salgın tedavisi yapılan hastanelere iletildi.

Görüntünün olası içeriği: iç mekan

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL