BELEDİYE HABERLERİ

Doğum gününde Koronavirüs tedbiri

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu’nun doğum gününü kutladı. Kutlamada koronavirüsü tedbirleri kapsamında hijyen kuralları ve sosyal mesafeye dikkat edildi. Dr. Tanrıkulu da pastasını üflemek yerine..

Doğum gününde Koronavirüs tedbiri

2020/04/4717521.jpg

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu’nun doğum gününü kutladı. Kutlamada koronavirüsü tedbirleri kapsamında hijyen kuralları ve sosyal mesafeye dikkat edildi. Dr. Tanrıkulu da pastasını üflemek yerine tedbir amaçlı eliyle esinti yaparak söndürdü.

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, çalışma arkadaşı olan Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu’nun doğum gününü unutmadı ve Edirne’de koronavirisüne karşı yoğun bir çalışma temposunda olan Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Tanrıkulu için Başkanlık Makamı’nda pasta kesti. Kutlamada koronavirüsü tedbirleri kapsamında hijyen kuralları ve sosyal mesafeye dikkat edildi. Dr. Tanrıkulu da pastasını üflemek yerine tedbir amaçlı eliyle esinti yaparak söndürdü.

Edirne Belediyesi olarak krizin başlangıcından önce; 8 Mart’tan bu yana sahada olduklarını ve krizi atlatmak için bütün ekiplerle birlikte çalışmaları sürdürdüklerini belirten Gürkan, “Bu ekiplerin başında da Başkan Yardımcım Dr. Ertuğrul Tanrıkulu var.  Bu kriz günlerinde başkan yardımcımıza biraz da moral vermek adına kendisine küçük bir sürpriz yapmak istedik. Biz yine hijyen tedbirlerine uyarak; sosyal mesafeyi koruyoruz. İnşallah bu krizi el birliği ile atlatacağız. Sevgili çalışma arkadaşım, kardeşime de nice mutlu yıllar diliyorum” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL