GÜNDEM

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’tan teşekkür mesajı

Diyanet İşleri Başkanlığı’na ve şahsına destek verenler için teşekkür mesajı yayımlayan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Milletimizin büyük desteği, İslami değerlere her daim sahip çıkması azmimizi, heyecanımızı, sorumluluğumuzu..

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’tan teşekkür mesajı

görüntü

Diyanet İşleri Başkanlığı’na ve şahsına destek verenler için teşekkür mesajı yayımlayan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Milletimizin büyük desteği, İslami değerlere her daim sahip çıkması azmimizi, heyecanımızı, sorumluluğumuzu daha da arttırmıştır” ifadesini kullandı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, geçtiğimiz Cuma günü irad ettiği hutbe nedeniyle İslam’ı hedef alarak başlatılan saldırı ve kara propagandaya karşı Diyanet İşleri Başkanlığı’na ve şahsına destek verenlere teşekkür etti.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, teşekkür mesajında; “Milletimizin büyük desteği, İslami değerlere her daim sahip çıkması azmimizi, heyecanımızı, sorumluluğumuzu daha da arttırmıştır” ifadesini kullandı.

Sosyal medya hesaplarından yayımladığı mesajda Başkan Erbaş, “Rabbimizin ‘İçinizden hayra çağıran, iyiliği emredip kötülüğü meneden bir topluluk bulunsun.’ (Al-i İmran 104. ayet) emrini yerine getirmeye çalışan Başkanlığımıza milletimizin büyük desteği ve İslami değerlere her daim sahip çıkması azmimizi, heyecanımızı ve sorumluluğumuzu daha da arttırmıştır. Allah cümlenizden razı olsun. Size hizmet etmek şereflerin en büyüğüdür” paylaşımında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL