BELEDİYE HABERLERİ

Büyükşehir Bandosu Antalya sokaklarını şenlendiriyor

‘Moral verdiniz’ Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası, Antalya cadde ve sokaklarını gezici otobüsün üzerinden verdiği mobil konserle şenlendiriyor. Antalyalılar da balkonlarından bando ve orkestrasına eşlik ederek moral buluyor. Dünyayı..

Büyükşehir Bandosu Antalya sokaklarını şenlendiriyor

‘Moral verdiniz’
Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası, Antalya cadde ve sokaklarını gezici otobüsün üzerinden verdiği mobil konserle şenlendiriyor. Antalyalılar da balkonlarından bando ve orkestrasına eşlik ederek moral buluyor.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava
Dünyayı saran Covid-19 salgını nedeniyle evlerine kapanmak zorunda kalan Antalyalılar Büyükşehir Belediyesi’nin Bando Orkestrası ile stres atıyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin açılışının 100. Yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Antalya cadde ve sokaklarında mobil konserler veren Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası, vatandaşlara moral veriyor.
ALKIŞYAĞMURU

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi
18 Nisan Cumartesi gününden bu yana her gün farklı cadde ve sokak güzergahları üzerinde gezerek konser veren bando ve orkestrasına, ellerinde bayraklarla balkon ve pencerelerinden eşlik eden Antalyalılar muhteşem görüntüler oluşturuyor. Seslendirdiği marşlar ve dillere pelesenk olan şarkılarla vatandaşları şenlendiren bando, alkış yağmuruna tutuluyor. Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası, bu süreçte talep geldiği sürece konserlerini vermeye devam edecek.
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, çocuk ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: açık hava

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL