BELEDİYE HABERLERİ SAĞLIK

Antalya ilçelerinde Koronavirüs önlemleri

Antalya Büyükşehir Belediyesi, turizm ilçeleri Alanya, Kemer başta olmak üzere 19 ilçede korona virüsün yayılmasını önleme çalışmaları kapsamında yoğun bir şekilde çalışıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi korona virüs salgınını önleme çalışmalarını..

Antalya ilçelerinde Koronavirüs önlemleri

Antalya Büyükşehir Belediyesi, turizm ilçeleri Alanya, Kemer başta olmak üzere 19 ilçede korona virüsün yayılmasını önleme çalışmaları kapsamında yoğun bir şekilde çalışıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi korona virüs salgınını önleme çalışmalarını merkez dahil 19 ilçede sürdürüyor. Alanya’da toplu ulaşım araçlarıyla başlatılan çalışma genişletildi.  Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Alanya Hizmet Birimine bağlı 30 kişiden oluşan 15 ekiple kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra muhtarlık ofisleri, Alaaddin Keykubat Üniversitesi’ne bağlı fakülte binaları, KYK yurtlarından sonra Alanya genelindeki camilerde de dezenfekte çalışmalarına devam ediyor.

KEMER LİMAN CADDESİ İLAÇLANDI

Antalya Büyükşehir Belediyesi  Çevre Sağlığı ekipleri  Kovid-19 tedbirleri kapsamında yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan Kemer Liman Caddesi’nde de dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Salgının önlenmesi konusunda çalışmalarını sürdüren ekipler Kemer’i köşe bucak ilaçlayarak dezenfekte ediyor.

DÖŞEMEALTI’NDA DA HİJYEN ÇALIŞMASI

Koronavirüsle mücadele kapsamında Döşemealtı ilçe hizmet birimi, ATASEM ve sınıflarında da ilaçlama ve hijyen çalışması yapıldı. Çalışmalar diğer ilçelerde de sürdürülüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL