BELEDİYE HABERLERİ

SONAR Anketine göre Antalya’da en başarılı Belediye Başkanı Turgay Genç

Sonar Araştırma firması İstanbul dışında Türkiye genelinde 147 İlçe belediyesini kapsayan yerel seçim araştırması yaptı. Yapılan araştırma sonucuna göre, Döşemealtı Belediyesi ve Başkan Turgay Genç, Antalya’dan ilk 10 listesine giren..

SONAR Anketine göre Antalya’da en başarılı Belediye Başkanı Turgay Genç

Sonar Araştırma firması İstanbul dışında Türkiye genelinde 147 İlçe belediyesini kapsayan yerel seçim araştırması yaptı. Yapılan araştırma sonucuna göre, Döşemealtı Belediyesi ve Başkan Turgay Genç, Antalya’dan ilk 10 listesine giren tek Belediye başkanı oldu.

Döşemealtı Belediyesi, Sonar Araştırma firması tarafından 2020 yılında gerçekleştirilen geniş kapsamlı anket sonucuna göre “En Başarılı Belediyeler” sıralamasında Antalya’dan ilk 10’a giren tek belediye oldu. Ankete göre ilk sırayı 76.5 oy ile Adana’nın Çukurova Belediyesi elde ederken Döşemealtı Belediyesi 68.2 oranıyla 6. sırada yer aldı.

Antalya’da Başkan Genç farkı

Oylama da Cumhuriyet Halk Partili Belediyeler arasında ilk 4’ün içinde yer alan Döşemealtı Belediyesi ve Başkan Turgay Genç, diğer tüm partilerin de dahil edildiği ilk 20 listesinde 6. Oldu. Liste de yer alan bir diğer Antalya temsilcisi Alanya Belediyesi ise; 13. Oldu.

2014 Yerel Seçimlerinden sonra 2019 seçimlerini de kazanan Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, eğitimden, sağlığa, alt yapıdan üst yapıya, gençlik ve çevre yatırımlarına kadar 100’ün üzerinde projeye imza atmış ve katıldığı kamu, özel sektör proje yarışmalarından 7 ödül ile ödüllendirilmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL