EKONOMİ ÜST MANŞET

PET İZMİR Fuarı engel tanımadı

PET İZMİR 2020  4. İzmir Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı Fuar İzmir’de gerçekleşti. Seminerleri, Showları ve yarışmalarıyla PET İzmir gündeme damgasını vurdu. Kedi Moda yarışmasında engelli bir kedi..

PET İZMİR Fuarı engel tanımadı

PET İZMİR 2020  4. İzmir Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı Fuar İzmir’de gerçekleşti. Seminerleri, Showları ve yarışmalarıyla PET İzmir gündeme damgasını vurdu. Kedi Moda yarışmasında engelli bir kedi olan ŞİFA BOCUK birinci seçildi.

EN GÜNCEL ÜRÜN VE HİZMETLER TANITILDI

PET İZMİR FUARI ENGEL TANIMADI - Evcil Hayvan Severler - Pet Ürün

Türkiye’nin alanında en büyük olan PET İZMİR 2020 Fuar İzmir’de gerçekleşti. 12-15 Mart 2020 tarihlerindeki organizasyona hayvan severler adeta akın etti. Pet sektörünün seçkin 120 firmasının 300 marka ile katıldığı organizasyonda en güncel ürünler ve hizmetler tanıtıldı. Evcil hayvan severler ve onların can dostlarının yaşam kalitesini yükseltecek ürünler ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

BİR İLK YAŞANDI

peti̇zmir hashtag on Twitter

PET İZMİR 2020  4. İzmir Evcil Hayvan Ürün, Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı kapsamında yapılan yarışmalarda bir ilk yaşandı. EN MİNNOŞ, EN GÜZEL TÜYLÜ yarışmalarının ardından KEDİ MODA yarışması düzenlendi. Alfa Kedi Irklarını Koruma ve Denetleme Derneği’nin gerçekleştirdiği yarışmada jüri üyeleri KEDİ MODA yarışmasının birincisini ŞİFA BONCUK olarak açıkladı. Engelli bir kedinin birinci olması yarışmaya katılan kedi sahiplerini duygulandırdı.

GÖZLERİN GÜZELİ TEO

Dernek fuar kapsamındaki son yarışmasında EN GÜZEL GÖZLÜ kediyi belirledi. Jüri üyelerinin zorlandığı yarışmada ipi TEO isimli kedi göğüsledi. Yarışma katılımcılarına, kupa, madalya, mama ve oyuncaklar sponsorlar tarafından takdim edildi.

Pet İzmir 2020, fuar izmir / gaziemir, Izmir (2020)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL