Lozan Dent hizmete açıldı

İzmir Çankaya’da hizmete açılan Lozan Dent ağız ve diş sağlığı polikliniği açılış kurdelesini Konak Belediye Başkanı Abdül Batur kesti. İzmirli girişimciler İlhan Kurtuluş ve Şenol Yücel’in yatırımıyla hayata geçirilen Lozan..

Lozan Dent hizmete açıldı

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, ayakta duran insanlar
İzmir Çankaya’da hizmete açılan Lozan Dent ağız ve diş sağlığı polikliniği açılış kurdelesini Konak Belediye Başkanı Abdül Batur kesti.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan
İzmirli girişimciler İlhan Kurtuluş ve Şenol Yücel’in yatırımıyla hayata geçirilen Lozan Dent ağız ve diş sağlığı polikliniği İzmir’in Konak ilçesinde geçtiğimiz günlerde düzenlenen törenle hizmete açıldı. Lozan Dentin açılış kurdelesini Konak Belediye Başkanı Abdül Batur keserken İzmir’in sağlık konusunda yeni bir polikliniğe kavuştuğunun altını çizdi.Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Foto Altı: Şenol Yücel-İlhan Kurtuluş

Sağlık alanında yapılan her yatırımın kent için ve kentte yaşayanların sağlığı için büyük önem taşıdığını belirten Batur genç girişimcilere cesaretlerinden dolayı teşekkür etti. Toplam 240 metre kare alana kurulu Lozan Dent bünyesinde konusunda uzman altı diş hekimi görev yapıyor. Hijyen koşullarında hastalarının sorunlarını gideren Lozan Dent ağız ve diş sağlığı polikliniği haftanın altı günü sabah 9 ile akşam 21:00 saatleri arasında hasta kabul ediyor. Lozan Dentte cerrahi, implantoloji , ortodonti, pedodonti, endodonti, protetik diş tedavisi ve estetik diş hekimliği alanlarında hizmet veriliyor.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Abdül Batur-İlhan Kurtuluş

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Şenol Yücel-Abdül Batur-İlhan Kurtuluş

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL