BELEDİYE HABERLERİ

Kepez’de Kariyer Günleri’nin konuğu Abbas Güçlü

Kepez Belediyesi’nin lise öğrencilerine yönelik olarak her ay düzenlediği ‘Kepez’de Kariyer Günleri’ etkinliğinin bu ayki konuğu Eğitimci, Gazeteci, Yazar Abbas Güçlü oldu. Güçlü, öğrencilerin eğitim ve kariyer tercihleri ile ilgili..

Kepez’de Kariyer Günleri’nin konuğu Abbas Güçlü

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi
Kepez Belediyesi’nin lise öğrencilerine yönelik olarak her ay düzenlediği ‘Kepez’de Kariyer Günleri’ etkinliğinin bu ayki konuğu Eğitimci, Gazeteci, Yazar Abbas Güçlü oldu. Güçlü, öğrencilerin eğitim ve kariyer tercihleri ile ilgili sorularını cevapladı.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, kalabalık ve iç mekan
Kepez’de Kariyer Günleri etkinliği ünlü konukların katılımıyla devam ediyor. Kepez Belediyesi ve Antalya Bilim Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen ‘Kepez’de Kariyer Günleri’nin bu ayki konuğu Eğitimci, Gazeteci, Yazar Abbas Güçlü oldu. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinliğe konuşmacı olarak katılan Güçlü, öğrencilerin geleceği, eğitim sistemi ve kariyer tercihleri konusundaki sorularını yanıtladı. Kepez’de Kariyer Günleri’ne Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Özsoy, Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek ve çok sayıda lise öğrencisi katıldı.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Kepez Belediyesi’nin lise öğrencilerine yönelik olarak her ay düzenlediği Kepez’de Kariyer Günleri, ünlü konuklarıyla lise öğrencilerinin eğitim ve kariyer planlamalarına ışık tutuyor. Kepez Belediyesi, öğrencilere eğitim ve kariyer planlamalarına ışık tutan panel ve seminerlerin yanı sıra, üniversite kapılarını aralayacak eğitimlerde veriyor. Lise son sınıf öğrencilerine ve mezunlara yönelik 2 nokta da YKS kursu açan Kepez Belediyesi, ilçenin 6 noktasındaki Destek Eğitim Kursları ile de öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlıyor.

Görüntünün olası içeriği: 27 kişi

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve yazı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL