Uncategorized

Kadir Sayak alışılmışın dışında paylaşımlarıyla dikkat çekiyor

Sosyal medya fenomenliğinde alışılmışın dışında paylaşımlar yapan Kadir Sayak yaptığı paylaşımlarla beğeni rekorları kırmaya devam ederken paylaşımlarında aile fertlerini de kullanmasından dolayı birçok takipçisinin takdirini kazandı. Yeşilçam repliklerinin yeniden yorumlanmasının..

Kadir Sayak alışılmışın dışında paylaşımlarıyla dikkat çekiyor

Sosyal medya fenomenliğinde alışılmışın dışında paylaşımlar yapan Kadir Sayak yaptığı paylaşımlarla beğeni rekorları kırmaya devam ederken paylaşımlarında aile fertlerini de kullanmasından dolayı birçok takipçisinin takdirini kazandı.

Yeşilçam repliklerinin yeniden yorumlanmasının yanı sıra günümüzde geçen olaylara farklı bakış açısı getiren Kadir Sayak takipçi rekoru kırıyor.

Kadir Sayak sosyal meydaya yeni bir soluk getirdiğini söyleyerek yeni bir şeyler denemeye başladık ve herkes tarafından beğenildi. Yayınladığımız videolar takipçilerimiz tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Paylaşımlarımda günlük yaşamdan kesitler sunarken paylaşımlarımı ailemin katılımı ile gerçekleştirdiğim için birçok ailenin ve çocuklarının büyük beğenilerini kazanıyoruz dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL