SAĞLIK

İzmir Özel Can Hastanesi, sağlıkta kalitesini çalışanlarıyla kutladı

Bireysel ve toplumsal sağlığa dair olumlu ilklere imza atmak için Aralık 2017’de yola çıkan İzmir Özel Can Hastanesi, sağlıkta kalite standartları denetiminde elde ettiği başarıyı ve 14 Mart Tıp Bayramını..

İzmir Özel Can Hastanesi, sağlıkta kalitesini çalışanlarıyla kutladı

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü ve açık hava

Bireysel ve toplumsal sağlığa dair olumlu ilklere imza atmak için Aralık 2017’de yola çıkan İzmir Özel Can Hastanesi, sağlıkta kalite standartları denetiminde elde ettiği başarıyı ve 14 Mart Tıp Bayramını tüm personelinin katılımıyla İzmir Arena’da kutladı.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve takım elbise, şunu diyen bir yazı 'can SENSİN SEN can 'SIN'

“Seninle Mümkün” sloganıyla düzenlenen kutlamada konuşan İzmir Özel Can Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr.Muzaffer Keskiner, “Toplumsal sağlıkta, tüm sağlık personellerinin özverili çalışmalarının ne kadar değerli olduğunun bir kez daha anlaşıldığı bugünlerde 14 Mart Tıp Bayramı ayrı bir önem taşıyor. Biz hekimler ve sağlık hizmetleri sunan tüm arkadaşlarımız koşullar ne olursa olsun her zaman hizmete hazırız. Can yoldaşı olarak, içinde bulunduğumuz bu zor günlerde de yanınızdayız. Bunu yaparken kalite anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermediğimizi de bir kez daha kanıtladık. Tüm can yoldaşlarına teşekkür ederim. İyi ki varsınız!” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise
Can Sağlık Grubu Yönetim Kurulu üyeleri Op.Dr.Yener Bakan ve uzman doktor Hüseyin Kaşıkçı, Salihli Can Hastanesi Genel Müdürü Umutcan Keskiner ve İzmir Özel Can Hastanesi Genel Müdürü Dr.Göksel Ensari’nin de katıldığı yemekte, sağlıkta kalite standartlarında uluslararası hedeflerle yürümeye devam edileceği vurgulandı.
İzmir Özel Can Hastanesi sağlıkta kalite standartları denetiminde 95,85 puan alarak, İzmir’deki en yüksek puanı alan özel hastane oldu.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL