GÜNDEM SAĞLIK SON DAKİKA SPOR

Fatih Terim taburcu edildi, Koronavirüs tedavisi evde devam edecek

Koronavirüs nedeniyle hastanede tedavi gören Fatih Terim taburcu oldu.  23 Mart tarihinden itibaren hastanede yatan Terim 14 gün süre boyunca tedbir amaçlı evde karantina altında kalacak. Taburcu olduktan sonra ilk..

Fatih Terim taburcu edildi, Koronavirüs tedavisi evde devam edecek

Koronavirüs nedeniyle hastanede tedavi gören Fatih Terim taburcu oldu.  23 Mart tarihinden itibaren hastanede yatan Terim 14 gün süre boyunca tedbir amaçlı evde karantina altında kalacak.

Taburcu olduktan sonra ilk mesajını Galatasaray internet sitesinden veren İmparator, “Tüm dünyanın geçtiği bir sınav bu… Kimimiz virüsle, kimimiz sabırla, kimimiz akıl ve izanla sınanıyoruz. Allah, herkesin sınavını, kalbine göre versin… Ben, bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım. Daha çok…” ifadelerini kullandı.

Terim’e taraftarlar geçmiş olsun dilekleriyle destek verdi.

 

Hastaneden yapılan açıklamada “23 Mart 2020 tarihinde Covid-19 teşhisi ile hastanemize yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu, tedavisini gerçekleştiren Prof. DR. Ferah Ece başkanlığındaki uzman hekimlerimizden oluşan komisyon kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir. Hastamızın, Sağlık Bakanlığı tedavi ve takip protokolü çerçevesinde hastanede bulunduğu 7 gün sonrasında her ne kadar testi halen pozitif olsa da klinik bulgularındaki iyileşme ile tedavisinin kalan kısmını evinde sürdürmesi ve gerekli olması halinde tekrar hastanemize gelmesi uygun bulunmuştur. Hastamız, 14 gün süreyle kendisi ve sevdikleri için evinde karantina uygulamasına devam edecektir. Sayın Terim ve bu hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizle.” ifadelerine yer verildi.

Resim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL