KÜLTÜR SANAT

Ezel Akay’ın Yeni Filmi ‘9 Kere Leyla’ 20 Mart’ta vizyonda

Ezel Akay yeni filmi ‘9 Kere Leyla’da Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’dan oluşan kadrosuyla müthiş bir hikâyeyi beyaz perdeye taşıyor. Kült filmlerin yönetmeni Ezel..

Ezel Akay’ın Yeni Filmi ‘9 Kere Leyla’ 20 Mart’ta vizyonda

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Ezel Akay yeni filmi ‘9 Kere Leyla’da Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’dan oluşan kadrosuyla müthiş bir hikâyeyi beyaz perdeye taşıyor.

Kült filmlerin yönetmeni Ezel Akay’ın imzasını taşıyan komedi filmi ‘9 Kere Leyla’ 2020’nin merakla beklenen yerli yapımları arasında yer alıyor. Başrollerinde Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’un olduğu filmin yapımcısı Contact Film Works dağıtımcısı ise CGV Mars.
Ezel Akay, son filmi ‘9 Kere Leyla’ için “Eşi ve sevgilisi arasında kalan bir erkeğin yaşlanma korkusu ve hayatta kalma hırsı yüzünden iki olağanüstü kadınla yaşadığı sürprizlerle dolu eğlenceli hikayesini anlatıyorum. Adem istemeden kadınların yeni bir dünya kurmasına neden oluyor” cümlelerini kuruyor.

Filmin Konusu:
‘9 Kere Leyla’, zengin iş adamı Adem’in (Haluk Bilginer) genç sevgilisi Nergis (Elçin Sangu) uğruna eşi Leyla’dan (Demet Akbağ) ayrılmaya çalışmasının eğlenceli hikayesini anlatıyor. Beklenmedik komik sürprizlerle dolu bu yolculukta Adem, istemeden de olsa sadece iyi bir şeye sebep oluyor: “Kadınların yeni bir dünya kurmasına”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL