Uncategorized

EÜ’de “Kimse Bilmesin” sanatseverlerle buluştu

Maria Askarova-Gamze Asav İZMİR(Ege Ajans)-Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-iş Öğretmenliği öğrencisi Selin Keskin’in “Kimse Bilmesin” adlı kişisel resim sergisi, Ege Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Sergi..

EÜ’de “Kimse Bilmesin” sanatseverlerle buluştu

Maria Askarova-Gamze Asav

İZMİR(Ege Ajans)-Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim-iş Öğretmenliği öğrencisi Selin Keskin’in “Kimse Bilmesin” adlı kişisel resim sergisi, Ege Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Sergi Salonunda sanatseverlerle buluştu.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Sergi hakkında bilgi veren Selin Keskin, “Çalışmalarımda hepimizin içimizde yaşadığı savaşları ve kaygıları anlatmaya çalıştım. Bu savaş kaygılarını kendimiz için yaptığımız yargılar, kendimize acımasızca eleştirdiğimiz anlar ve dönemsel korkularımız oluşturmakta. Bazen de kafamızın derinliklerinde bizimle konuşuyormuş gibi gelen bu kaygıları iç düşüncelerimiz veya iç konuşmalarımız deriz. Bazen kimin konuştuğunun farkına varamayız. Öyle alışılmış öyle tanıdık değil ki bu ses hem iyi dostumuz hem de ilk düşmanımız gibidir. Bu tanıdık sesi resimlerimle sizlerin de duyup onunla tanışmasını istiyorum” diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, iç mekan

Sergi, Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Sergi Salonu’nda ziyaret edilebilecek.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve iç mekan

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL