KÜLTÜR SANAT MAGAZİN

Caz Festivali’nde Fleur Bleue Quartet rüzgarı

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV), İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlediği 27. İzmir Avrupa Caz Festivali dün akşam Fransız Kültür Merkezi Salonu’nda yapılan Fleur Bleue Quartet konseri ile devam..

Caz Festivali’nde Fleur Bleue Quartet rüzgarı

27. İzmir Avrupa Caz festivali'nde Fleur Bleue Quartet imzası ...

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV), İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlediği 27. İzmir Avrupa Caz Festivali dün akşam Fransız Kültür Merkezi Salonu’nda yapılan Fleur Bleue Quartet konseri ile devam etti.

Caz Festivali'nde Fleur Bleue Quartet rüzgarı | Ege'ye Bakış

İzmir Fransız Kültür Merkezi işbirliği ile yapılan konserde Caloé (vokal), Julia Perminova (piano), Josef Zeimetz (kontrbas) ve Philip Maniez’ den (davul) oluşan Grup, dinleyenlerini büyüledi. Farklı kültürlerden ve renklerden esinlenerek yazdığı şarkılarla ve geniş repertuarıyla, doğaçlamaları ve karakteristik yorumuyla Caloe, izleyenleri hayran bıraktı.

27. İzmir Avrupa Caz Festivali'nde Fleur Bleue Quartet imzası ...
27. İzmir Avrupa Caz Festivali 13 Mart 2020 Cuma günü Fransız Kültür Merkezi’nde yapılacak The Cotton Club film gösterimi ve 14 Mart 2020 Cumartesi günü AASSM Konser Salonun’da yapılacak Eva Klesse Quartet konseriyle devam edecek.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL