BELEDİYE HABERLERİ

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi evlat nöbeti tutan annelere çorba ikram etti

Terör örgütü tarafından evlatları kaçırıldığı için oturma eylemi başlatan ailelere Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından sıcak çorba ikramı yapıldı. Sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu’nun talimatıyla, farklı..

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi evlat nöbeti tutan annelere çorba ikram etti

Fotoğrafı Büyütmek İçin Tıklayınız 1.jpgFotoğrafı Büyütmek İçin Tıklayınız 1.jpg

Terör örgütü tarafından evlatları kaçırıldığı için oturma eylemi başlatan ailelere Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından sıcak çorba ikramı yapıldı.

Sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu’nun talimatıyla, farklı yerlerde her gün sıcak çorba ikramı yapan Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, bu kez çocukları terör örgütü tarafından kaçırıldığı gerekçesiyle HDP il binası önünde oturma eylemi başlatan ailelere sıcak çorba ikram etti.

Fotoğrafı Büyütmek İçin Tıklayınız 10_3000x2000.jpg

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’na bağlı görevliler, farklı kentlerden Diyarbakır’a gelerek 3 Eylül 2019 günü HDP il binası önünde oturma eylemi başlatan ve eylemlerinin 200’üncü gününe giren aileler ile ailelerin güvenliğinden sorumlu olan güvenlik görevlilerine sıcak çorba ikramı yaptı. Sıcak çorbadan alan aileler, kendilerini yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL