GÜNDEM KÜLTÜR SANAT ÜST MANŞET

Antalya’nın hip hop topluluğu belediyeden destek bekliyor

Antalya’da Soul Mate Crew hip-hop topluluğunu 2011 yılında kuran Kaan Güleçyüz (Popika Clas) dans kulübü olarak eğitimlerinin ve sokak danslarının sürdürdüklerini, otel şovları ve ekstra düzenli olarak çıktıkları şowlarla Antalya’nın..

Antalya’nın hip hop topluluğu belediyeden destek bekliyor

Antalya’da Soul Mate Crew hip-hop topluluğunu 2011 yılında kuran Kaan Güleçyüz (Popika Clas) dans kulübü olarak eğitimlerinin ve sokak danslarının sürdürdüklerini, otel şovları ve ekstra düzenli olarak çıktıkları şowlarla Antalya’nın müzik kültürüne renk getirdiklerini ifade etti.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakkabılar

Antalya’da bu dans türünü tanıtmak için çalışmalarına devam ettiklerini ve herkesi dans etmeye çağırdıklarını anlatan Güleçyüz “Antalya bölgesinde hip-hop, break dans ivme kazansın istiyoruz. Daha yükselsin istiyoruz.

Bunun için Antalya Belediyesi’nin bize destek çıkmasını istiyoruz bu konuda.” diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakkabılar ve çocuk

Haber sitemize seslerini duyurma konusunda böyle bir imkan sunduğu için müteşekkir olduğunu kaydeden Güleçyüz, ekibinin yaz sezonu daha kalabalık olduğunu ama yine ana ekipte 10-12 kişiyle antrenmanlarını yaptıklarını belirtti.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakkabılar, köpek ve iç mekan

Sadece Antalya’da değil,  Türkiye geneli hatta Avrupa‘da şovlarda yer alarak ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmeye çalıştıklarını ifade eden Güleçyüz, sonuçta bu tür toplulukların uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklardan gençleri uzak tutmak ve psikolojik sorunları olanlara danslarla bu sorunlarından kurtularak kendilerini bulmak gibi  güzel neticeler verdiğini söyledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL