BELEDİYE HABERLERİ SAĞLIK

Aksu’da çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Aksu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Corona Virüs (Covid- 19) tedbirleri kapsamında hijyen ve dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Corona Virüs (Covid- 19) tedbirleri kapsamında Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler..

Aksu’da çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor

Aksu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Corona Virüs (Covid- 19) tedbirleri kapsamında hijyen ve dezenfekte çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Corona Virüs (Covid- 19) tedbirleri kapsamında Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Aksu merkezdeki çöp konteynerlerinde dezenfekte çalışması başlattı. Hijyen ve dezenfeksiyon çalışmaları kapsamda ilçe genelinde periyodik aralıklarla kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere, çocuk oyun alanları, eczaneler, Aksu Semt Polikliniği, siyasi parti temsilcilikleri gibi birçok alanda çalışmalar gerçekleştiren ekipler, son olarak Aksu merkezdeki çöp konteynerlerini temizledi. Vefa Sosyal Destek Grubu ile yapılan çalışmalar kapsamında ilçede ikamet eden 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların evlerinde de dezenfeksiyon çalışması yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri; halk sağlığını korumak için Corona Virüs tedbirleri kapsamında sorumluluk sahasında bulunan alanlarda çalışmalarına periyodik aralıklarla devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL