SAĞLIK ÜST MANŞET

Yaşamak Güzel Derneği Trabzon Valisi’ni ziyaret etti

Yaşamak Güzel Derneği Başkanı Yasemin Bozdağ ve yönetim kurulu üyeleri Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaret sırasında dernek olarak kanserli hasta ve yakınlarına yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren..

Yaşamak Güzel Derneği Trabzon Valisi’ni ziyaret etti

Yaşamak Güzel Derneği Başkanı Yasemin Bozdağ ve yönetim kurulu üyeleri Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret etti. Ziyaret sırasında dernek olarak kanserli hasta ve yakınlarına yönelik yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Yasemin Bozdağ destekleri için Vali Ustaoğlu’na teşekkür etti.

KANSER HASTALARINA MORAL VERMEK İÇİN YOLA ÇIKTILAR

Trabzon’da “Kanser ihmale gelmez bazen bir gün çok şey değiştirir” sloganıyla çıktıkları yolda kanserle ilgili ilk ve tek kadın derneğini kuran Yasemin Bozdağ ve yönetim kurulu üyeleri Trabzon’da hasta ve yakınlarına moral desteği vermek için çalışmalar yapıyor.

Bozdağ, “Ben ve benim gibi kanser hastalığıyla yüzleşmek durumunda kalmış arkadaşlarımızla bize destek olmak için bu yolda bizimle yürümeyi tercih eden gönüllü arkadaşlarımızın katkılarıyla bu noktaya ulaşmış olmak bize büyük mutluluk vermemektedir.

Dernekler sosyal hayatın ve demokrasilerin vazgeçilmez yapı taşlarıdır. Aldığımız bu sorumluluğun bilinciyle etkinliklerimize titizlikle yön vermeye çalışırken bu anlamda siz değerli Trabzon halkından desteklerinizi beklemekteyiz. Kanser hastası kadınlara ve gönüllü arkadaşlarımıza yönelik olan derneğimiz Trabzon’da ilk ve tek dernek…

Adı gibi yaşamın içinden yaşama dair olan Yaşamak Güzel Derneği, arkadaşlarımızla birbirimize destek olmanın, yaralarımızı sarmanın, erken teşhis adına farkındalık, tedavi sürecinin daha kolay geçirilmesi ve yasal haklarımızı bilmek adına farkındalık etkinliklerine yer verecektir.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL