EKONOMİ ÜST MANŞET

Towerlife markaları faturalardan da kazanıyor

Towerlife ve AYDEM – Gediz Elektrik ayrıcalıklı bir işbirliğine imza attı. Artık Towerlife markaları elektriği indirimli kullanacaklar ve zamdan etkilenmeyecekler. Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olan, bölge gözetmeksizin yurt içindeki tüm..

Towerlife markaları faturalardan da kazanıyor

Towerlife ve AYDEM – Gediz Elektrik ayrıcalıklı bir işbirliğine imza attı. Artık Towerlife markaları elektriği indirimli kullanacaklar ve zamdan etkilenmeyecekler.

Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olan, bölge gözetmeksizin yurt içindeki tüm serbest tüketicilere ise ikili anlaşma yolu ile elektrik tedarik hizmeti veren Gediz Elektrik ile imzalanan sözleşme kapsamında Türkiye’nin önde gelen marka danışmanlık şirketlerinden Towerlife Marka Danışmanlığı bünyesindeki markalar Türkiye’de Gediz Elektrik’in bulunduğu tüm şehirlerdeki şubelerinde elektriği indirimli kullanacaklar ve zamlardan etkilenmeyecekler.

Markalarına danışmanlıktan daha fazlasını sunan Towerlife bu işbirliği ile sektördeki farkını bir kez daha ortaya koydu. Bünyesinde 1453 Osmanlı, Baydöner, Memoş Tantuni, PidebyPide, Bursa İshakbey gibi birçok marka bulunan Towerlife bugüne kadar onlarca markaya franchise danışmanlığı sundu ve markaları sektörde üst basamaklara taşıdı. Gediz Elektrik ile imzalanan bu sözleşmeden ilk yararlanan marka ise 1453 Osmanlı oldu. İndirim diğer markalarla devam edecek.

Towerlife hakkında: Towerlife Türkiye’de ve yurtdışında hizmet veren uluslararası ve yerel kurumsal perakende şirketlerine ve yeni oluşmakta olan markalara ihtiyaçları doğrultusunda ticari gayrimenkul geliştirme ve marka danışmanlığı hizmeti sunan bir danışmanlık şirketidir. Profesyonel danışman network ağıyla markaların mimari ihtiyaçlarından, marka-patent süreçlerinin organizasyonuna, KOSGEB, leasing süreçlerinden reklam ajansı, dijital ajans çözümlerine, şube koordinasyon, personel eğitim, oryantasyon süreçlerinden prim sistemi kurulumuna kadar her süreçte markanızın yanında yer almaktadır. Towerlife, hangi sektörden olursa olsun markanızla ilgili fizibilite raporlarının hazırlanmasından sonra çizdiği yol haritasıyla, markanızı profesyonel uzmanlarına emanet ederek potansiyelinin üzerine çıkarır. Detaylı bilgi: www.towerlife.com.tr

Aydem Enerji hakkında: Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ, Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olarak Aydın, Denizli, Muğla illerinde 1,9 milyon müşteriye, sürekli ve kaliteli elektrik hizmeti sunmak amacıyla 2008 yılında kurulmuştur. Aydem, daimi önceliği olan müşteri memnuniyeti odak noktası doğrultusunda, görevli olduğu bölgede serbest olmayan tüketicilere Perakende Satış Sözleşmesi, bölge gözetmeksizin yurt içindeki tüm serbest tüketicilere ise İkili Anlaşma yolu ile elektrik enerjisi tedarik hizmeti vermektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL