MAGAZİN ÜST MANŞET

Mercan Balık evinde 14 Şubat sevgililer günü

Antalya’nın güzide işletmelerinden MEYHANE MERCAN BALIK evi 14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜNDEKİ muhteşem organizasyon da misafirleri ile bir araya gelerek, özellikler taşıyan geceye imza attı. Ünlü işletmeci, İsmail Köylü, gecenin özelliğini..

Mercan Balık evinde 14 Şubat sevgililer günü

Antalya’nın güzide işletmelerinden MEYHANE MERCAN BALIK evi 14 Şubat SEVGİLİLER GÜNÜNDEKİ muhteşem organizasyon da misafirleri ile bir araya gelerek, özellikler taşıyan geceye imza attı.

Ünlü işletmeci, İsmail Köylü, gecenin özelliğini dile getirerek 14 Şubat sevgililer gününü ile ilgili yaptığı kısa konuşmada, “İşletmemizde yaptığımız hazırlık ile müşterilerimize verdiğimiz hizmet ve değer karşılığı sizlerden gördüğümüz ilgi ile gururluyuz” dedi.

Antalya ve Türkiye genelinde sahne alan, ve bu geceye özel olarak katılan tanınmış sanatçı KADER AKMAYA hanımefendi yorumlarıyla müşterilerini coşturması her gittiği yerde aranan kişi olmasını sağlamıştır.

Bu özel gecede, gelen konukları yorumları ile coşturan sevgili AKMAYA geniş repertuarları ve orkestrası eşliğinde misafirler dolu dolu anlar yaşattı.

Organizatör, DERYA PEKER, Türkiye’de bir çok sanatçı ile çalıştığını ifade ederek, “Antalya eğlence dünyası olarak önde gelen şehirlerimizden birisi, bu şehrimizin ayrıca Turizm kenti olması nedeniyle Derya Peker ve tanınmış sanatçılarımızı halkımız ile buluşturmak zorundayız” ve kendisinin gerek yurt içinde ve dışında organizasyonlar yaptığını ifade ederek, çok kısa zamanda ünlü sanatçılarımızı Antalyalılar ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL