BELEDİYE HABERLERİ ÜST MANŞET

Menemen Belediyesi sokak köpeği için seferber oldu

Menemen’de sulama kanalından kurtarılan köpek tedavi altına alındı Menemen Ahıhıdır Mahallesi’nde bulunan sulama kanalına düşen sokak köpeği, Menemen Belediyesi Hayvan Barınağı ekipleri ve İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nin çabalarıyla kurtarılarak tedavi..

Menemen Belediyesi sokak köpeği için seferber oldu

Görüntünün olası içeriği: açık hava ve su

Menemen’de sulama kanalından kurtarılan köpek tedavi altına alındı
Menemen Ahıhıdır Mahallesi’nde bulunan sulama kanalına düşen sokak köpeği, Menemen Belediyesi Hayvan Barınağı ekipleri ve İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nin çabalarıyla kurtarılarak tedavi altına alındı.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, açık hava
Ahıhıdır Mahallesi’nde bulunan sulama kanalında bir sokak köpeğinin olduğunu fark eden vatandaşların haber vermesi üzerine harekete geçen Menemen Belediyesi’ne bağlı Seyrek Hayvan Barınağı ekipleri, İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nin de yoğun çabalarıyla sokak köpeğini kanaldan kurtarmayı başardılar. İlk kontrolleri yapıldıktan sonra tedavi amacıyla Seyrek Barınağı’na götürülen sokak köpeği burada detaylı bir incelemeden geçti.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekan

Muayene sonucunda sağ Costal bölgesinde Sternal 6-7 seviyesinde kırık tespit edilen köpek için hemen tedaviye başlandı.
“Sokak canlarının her zaman yanındayız”

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, köpek
Menemen Belediyesi Veteriner İşlerinden Sorumlu Başkan Danışmanı Bayram Görer konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Seyrek Hayvan Barınağı doktorlarının sokak köpeğinin tedavisi için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. Tedavisinin ardından köpeğin yeniden doğal ortamına bırakılacağını söyleyen Görer, Menemen Belediyesi olarak sokak canlarının her zaman yanında olduklarını vurguladı.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, araba ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL