KÜLTÜR SANAT ÜST MANŞET

Medyum Ali’ye göre ünlü Dj’e Avrupa yolu gözüktü

Ünlü isimlerle çalışan Medyum Ali, dün yaptığı bir paylaşımda Mahmut Görgen ile ilgili yorumlarda bulundu. Ünlü Dj’e bu sene zirve ve Avrupa turnesi yolu gözüktüğünü açıkladı. Ünlü medyum yaptığı açıklamada;..

Medyum Ali’ye göre ünlü Dj’e Avrupa yolu gözüktü

Ünlü isimlerle çalışan Medyum Ali, dün yaptığı bir paylaşımda Mahmut Görgen ile ilgili yorumlarda bulundu. Ünlü Dj’e bu sene zirve ve Avrupa turnesi yolu gözüktüğünü açıkladı.

Ünlü medyum yaptığı açıklamada; ‘’Mahmut Görgen için bu yıl büyük bir başarı, sürekli seyahat ve DJ olarak zirvenin yanı sıra maddi yönden çok iyi bir kazanç bekliyor. Yurt dışı turnelerin yanı sıra büyük bir ödüle de layık görülecek. Yurt dışında Fransa, İtalya, Almanya ve Amerika seyahatleri görüyorum.’’ ifadelerine yer verdi.

Mahmut Görgen ise etiketlendiğini gördüğü Medyum Ali’nin yaptığı paylaşıma yanıt olarak kendi hikayesinde ‘ben gidiyorum gelen var mı?’ not yazılı bir paylaşımda bulundu.
Mahmut Görgen son zamanlarda başarılı bir çıkış yaparak müzik dünyasında kendisine yer edinen, genç yaşında pek çok tanınmış isimle proje hazırlığı yapan ünlü bir DJ / Müzik Yapımcısı olarak her geçen gün popülerliğini arttırmaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL