GÜNDEM ÜST MANŞET

Makedonya Göçmenleri Ödemiş’in tarihi mekanlarını gezdi

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği üyeleri Ödemiş’in tarihi ve doğal güzelliklerini barındıran mekanlarını ziyaret etti.Dernek üyeleri önce Ödemiş’e bağlı doğal güzellikleri ile çok sayıda ziyaretçinin ilgisini çeken ülkemizin önemli kar..

Makedonya Göçmenleri Ödemiş’in tarihi mekanlarını gezdi
Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve açık hava
İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği üyeleri Ödemiş’in tarihi ve doğal güzelliklerini barındıran mekanlarını ziyaret etti.Dernek üyeleri önce Ödemiş’e bağlı doğal güzellikleri ile çok sayıda ziyaretçinin ilgisini çeken ülkemizin önemli kar merkezlerinden Bozdağ ve ardından Gölcük yaylasını gezdiler.Grup daha sonra Anadolu Beyliklerinden Aydınoğlu Beyliği’ne ev sahipliği yapan Birgi Köyü’ne gecti. Burada tarihi Aydınoğlu Mehmet Bey Camii,Türbesi ve Çakıroğlu Konağı gezilerek ziyaret sona erdi. Dernek üyeleri bu arada verilen serbest zamanlarda yöresel tatları da deneme imkanı buldu.İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği Başkanı Birol Özkardeşler”Bugün Ödemiş’in tarihi ve doğal güzellikleri ile ünlü görülmeye değer mekanlarını ziyaret ettik.Bu bereketli topraklardaki tarihi ve doğal güzellikler bizi adeta büyüledi.Rehberimizin anlatımı eşliğinde bir zaman tünelinden geçtik.
Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, dağ, gökyüzü, açık hava ve doğa
Memleketimizin her yanının ayrı bir güzelliği var. Kültürümüzü de daha yakından tanıma fırsatı bulduğumuz bu gezileri imkanlar dahilinde sıklaştırarak yapmaya devam edeceğiz.Bu gezimize katılan tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ederiz.” dedi.
Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar, kar, gökyüzü, dağ, açık hava ve doğa

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL