KÜLTÜR SANAT ÜST MANŞET

Kepez’in Ulusal Müzik Ödülleri Yarışması finale koşuyor

Kepez Belediyesi’nin bu yıl 6.’sını düzenlediği Ulusal Müzik Ödülleri’nin yarı finali, coşku ile gerçekleştiriliyor. 2 gün sürecek yarı final elemelerinde 31 genç yetenek yarışacak. Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler..

Kepez’in Ulusal Müzik Ödülleri Yarışması finale koşuyor

Kepez Belediyesi’nin bu yıl 6.’sını düzenlediği Ulusal Müzik Ödülleri’nin yarı finali, coşku ile gerçekleştiriliyor. 2 gün sürecek yarı final elemelerinde 31 genç yetenek yarışacak.

Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen 6. Ulusal Müzik Ödülleri yarışmasında yarı final heyecanı yaşanıyor. Toplamda 282 yarışmacının başvuru yaparak elemelere katıldığı yarışmada yarı finale kalan 31 yarışmacı, final için kıyasıya mücadele ediyor.

Yarışmacıların, yarı final elemelerine profesyonel müzik eğitmenleri ile hazırlandıkları yarışmada, 1990-1999 yıllarına ait eserler seslendiriliyor. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde 2 gün devam edecek olan yarı final, renkli görüntülere sahne oldu.


Kepez’de yarı final heyecanı
İlk kez sahne tecrübesi yaşayan yarışmacılar, rengarenk kıyafetleri, sahne shovları ve muhteşem performanslarıyla ilgi odağı oldular.

Profesyonel yarışmaları aratmayan 6. Ulusal Müzik Ödülleri Yarışması, canlı yayın ile binlerce izleyiciyle buluşturuldu. Heyecanlı anlara sahne olan yarı finalin elemelerinin ardından yarışma finali 21 Şubat 2020 Cuma günü saat 20.00’da gerçekleştirilecek.

Kanal V Televizyonundan canlı olarak yayınlanacak yarışma da birinci 7 bin, ikinci 5 bin ve üçüncü yarışmacı ise 3 bin TL. ile ödüllendirilecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL