SPOR ÜST MANŞET

Karşıyaka Demirköprü Spor Kulübü’ne kadın başkan

Karşıyaka Demirköprü spor kulübünün olağanüstü kongresinde klüp başkanlığına oy çokluğu ile Selma Kazanç seçildi. Karşıyaka Demirköprü Spor Kulübü başkanlığına seçilen Selma Kazanç yaptığı konuşmada kongrede kazanan ya da kaybedenin olmadığını..

Karşıyaka Demirköprü Spor Kulübü’ne kadın başkan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yakın çekim
Karşıyaka Demirköprü spor kulübünün olağanüstü kongresinde klüp başkanlığına oy çokluğu ile Selma Kazanç seçildi.
Karşıyaka Demirköprü Spor Kulübü başkanlığına seçilen Selma Kazanç yaptığı konuşmada kongrede kazanan ya da kaybedenin olmadığını belirterek şunları söyledi. “Kongrede kazanan ya da kaybeden olmadı. Kazanan Demirköprü Spor Kulübü olacaktır. Söylemeliyim ki bugünden itibaren öncelikle kulübümüzüm yönetim kurulu ve oyuncuları ile birlikte Demirköprülü hemşerilerimizin hizmetinde olacağız.
Kulübümüzün gerek spor eğitimleri alanında gerekse amatör liglerde adım adım başarıya taşıyacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yönetim kuruluna, hocalarımıza ve oyuncularımıza çok güveniyorum. Kulübümüzün içinde bulunduğu maddi ve manevi atmosferi bir başkan olarak inceleme imkânı bulup ondan sonra bir değerlendirme yapma gereği bile duymadan şimdiden güvenimin tam olduğunu söylüyorum. Önümüzdeki süreçte gerçekleştireceğimiz birçok proje ve çalışmayı hayata birlik ve beraberlik ruhu ile hayata geçireceğiz.
Bize güç katacak olan öncelikle Karşıyaka ve Demirköprü’lü sporseverlerin, ailelerin yani hemşerilerimizin desteğiyle çok güzel işler başaracağımıza inancım tamdır.”

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, gökyüzü ve açık hava

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL